RT0805DRE07137RL
MFR.Part #
RT0805DRE07137RL
JLCPCB Part #
C2102343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS