RT1206CRE07110KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRE07110KL
JLCPCB Part #
C2137551
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS