SR1210JR-7W22RL
MFR.Part #
SR1210JR-7W22RL
JLCPCB Part #
C6683978
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS