RT1206CRD0773K2L
MFR.Part #
RT1206CRD0773K2L
JLCPCB Part #
C4146376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS