FMP-50FR-52-32R4
MFR.Part #
FMP-50FR-52-32R4
JLCPCB Part #
C1748156
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS