MFR25SFRE52-22R1
MFR.Part #
MFR25SFRE52-22R1
JLCPCB Part #
C1753224
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS