RT1206CRD075K11L
MFR.Part #
RT1206CRD075K11L
JLCPCB Part #
C871632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS