FMP100FTF52-11K3
MFR.Part #
FMP100FTF52-11K3
JLCPCB Part #
C1380916
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS