RT0805CRE0745R3L
MFR.Part #
RT0805CRE0745R3L
JLCPCB Part #
C2127743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS