RT1206CRD0726K7L
MFR.Part #
RT1206CRD0726K7L
JLCPCB Part #
C871589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS