RT1206CRD0723K7L
MFR.Part #
RT1206CRD0723K7L
JLCPCB Part #
C2148700
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS