RT1206CRD07255RL
MFR.Part #
RT1206CRD07255RL
JLCPCB Part #
C3962369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS