RT1206CRD0723R7L
MFR.Part #
RT1206CRD0723R7L
JLCPCB Part #
C4230454
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS