RT1206CRD0714R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRD0714R7L
JLCPCB Part #
C4257385
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS