RT1206CRC0780R6L
MFR.Part #
RT1206CRC0780R6L
JLCPCB Part #
C4183380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS