RT1206CRC07511RL
MFR.Part #
RT1206CRC07511RL
JLCPCB Part #
C4146924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS