RT1206CRC0744R2L
MFR.Part #
RT1206CRC0744R2L
JLCPCB Part #
C1696390
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS