FMP200FBE52-806K
MFR.Part #
FMP200FBE52-806K
JLCPCB Part #
C1384032
Description
-55℃~+155℃ 2W 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS