AF0402DR-07232KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402DR-07232KL
JLCPCB Part #
C1356754
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS