RT1206CRC07180RL
MFR.Part #
RT1206CRC07180RL
JLCPCB Part #
C1697851
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS