RC0805FR-10649RL
MFR.Part #
RC0805FR-10649RL
JLCPCB Part #
C5842574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS