RT1206CRB079K31L
MFR.Part #
RT1206CRB079K31L
JLCPCB Part #
C4196164
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS