MFR-25FTE52-14R7
MFR.Part #
MFR-25FTE52-14R7
JLCPCB Part #
C3520620
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS