RT1206CRB07820RL
MFR.Part #
RT1206CRB07820RL
JLCPCB Part #
C5879792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS