MF0204FRE52-402K
MFR.Part #
MF0204FRE52-402K
JLCPCB Part #
C1744996
Description
-55℃~+155℃ 400mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS