HHV-50FT-52-270K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-270K
JLCPCB Part #
C3446368
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS