RT1206CRB07511KL
MFR.Part #
RT1206CRB07511KL
JLCPCB Part #
C4269666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS