RT1206BRE0790KL
MFR.Part #
RT1206BRE0790KL
JLCPCB Part #
C871504
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 90kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS