RT1206BRC075R9L
MFR.Part #
RT1206BRC075R9L
JLCPCB Part #
C5896577
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS