RT1206BRE0749K9L
MFR.Part #
RT1206BRE0749K9L
JLCPCB Part #
C871345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS