SQP500JB-36K
MFR.Part #
SQP500JB-36K
JLCPCB Part #
C1398020
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS