RT1206BRE07430KL
MFR.Part #
RT1206BRE07430KL
JLCPCB Part #
C871312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS