RT1206BRE0730KL
MFR.Part #
RT1206BRE0730KL
JLCPCB Part #
C871229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS