RC0805JR-10150RL
MFR.Part #
RC0805JR-10150RL
JLCPCB Part #
C6378774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS