RT1206BRE0715R4L
MFR.Part #
RT1206BRE0715R4L
JLCPCB Part #
C871038
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS