RT1206BRD073R01L
MFR.Part #
RT1206BRD073R01L
JLCPCB Part #
C5879771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS