RT1206BRD0720KL
MFR.Part #
RT1206BRD0720KL
JLCPCB Part #
C706407
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS