FMP100FTE52-27R
MFR.Part #
FMP100FTE52-27R
JLCPCB Part #
C1379828
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS