RT1206BRD071M47L
MFR.Part #
RT1206BRD071M47L
JLCPCB Part #
C870535
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS