RC1206FR-071K62L-S
MFR.Part #
RC1206FR-071K62L-S
JLCPCB Part #
C327184
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS