RT1206BRD07130RL
MFR.Part #
RT1206BRD07130RL
JLCPCB Part #
C870407
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS