MFR100FTF73-90R9
MFR.Part #
MFR100FTF73-90R9
JLCPCB Part #
C1387418
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS