RT1206BRC0776K8L
MFR.Part #
RT1206BRC0776K8L
JLCPCB Part #
C870293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS