RT1206BRC075K23L
MFR.Part #
RT1206BRC075K23L
JLCPCB Part #
C870227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS