MFP200BRE52-402K
MFR.Part #
MFP200BRE52-402K
JLCPCB Part #
C1797923
Description
-55℃~+155℃ 2W 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS