RT1206BRC074K75L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRC074K75L
JLCPCB Part #
C870185
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS