RT1206BRC07422RL
MFR.Part #
RT1206BRC07422RL
JLCPCB Part #
C870138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS