RT1206BRC073K6L
MFR.Part #
RT1206BRC073K6L
JLCPCB Part #
C870123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS