AF1210FR-07137RL
MFR.Part #
AF1210FR-07137RL
JLCPCB Part #
C3947617
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS