RT1206BRC073K3L
MFR.Part #
RT1206BRC073K3L
JLCPCB Part #
C870118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS